Pekný článok o nás a spolumajiteľke Sofie&Jane vyšiel na biano.sk
Ďakujeme a možno sa budete inšpirovať.
Biano

O nás

Firma SOFIE&JANE je na slovenskom trhu od roku 2001. V minulosti pôsobila pod obchodným názvom ACCESSORI a v roku 2005 prešla zmenou názvu na SOFIE&JANE. Obe značky sú národne aj medzinárodne zaregistrované v Ženeve vo Švajčiarsku. Firma sa začala viac špecifikovať na luxusnejšie a originálnejšie kožené výrobky. Kladie dôraz na precízne dielenské prevedenie. Každá kabelka je ručne šitá, v malých sériách a mnohé po jednom kuse v našej dielni a časť kolekcií šijú prestížne dielne v Taliansku. Zámer je vyrábať výrobky z čo najkvalitnejšej kože, plus z kože pytóna a krokodíla v tej najvyššej kvalite akú trh pozná. Snažíme sa vyhovieť aj osobným zákazkam našich klientov. Kontakt s najnovšou módou je udržiavaný pravidelnými návštevami módnych výstav v Miláne. Niekoľkokrát do roka sa propaguje obchod formou inzercií v módnych časopisoch EMMA, MIAU, EVA, GOLD MAN, BREJK, a.i., sponzorovaním súťaží, zúčastňovaním sa na módnych prehliadkach, ale aj cestou spolupráce s MISS UNIVERSE. SOFIE&JANE nie sú len kabelky, ale aj doplnky pre pánov a dámy, opasky, peňaženky,manikúry, pánske kabelky a cestovné sety, ktoré nájdete v najrôznejších farebných prevedeniach.

V predajni je veľký sortiment opaskov a peňaženiek. Cca 50 typov manikúr v najvyššej kvalite náradia. Drobný sortiment: spony na peniaze, prívesky na kľúče, púzdra na cigary, šperkovnice pre pánov aj dámy. Top: výber plesových-spoločenských kabeliek.

ZÁKLADNÝ SORTIMENT
Základ tvorí klasika – klasické kvalitné vzory a prevedenia. Notesy, diáre, opasky, peňaženky, cestovné kufre, cestovné tašky, beauty kufríky, dámske a pánske pracovné aktovky, spisovky, pracovné tašky, etue, dámske módne trendy – pronta móda.

Stiahnite si SIOFIE&JANE prezentáciu v PDF

Dámska móda

Tých nieje nikdy dosť, veľké, malé, čierne, zlaté, červené... stačí si vybrať

viac

Pánska móda

Nie len klasické, ale aj extravagantné kúsky...


viac

Unisex móda

Cestovné sety, šperkovnice, manikúry, prívesky...


viac